Miot F

Selkirk Rex

Czekoladowe koty Selkirk Rex z miotu F - Freya, Fuji, Frida i Faro

Freya
Freya
Freya
Freya

Selkirk Rex (długowłosa)

Freya jest bardzo energiczną koteczką, chociaż dość nieśmiałą przy nawiązywaniu pierwszych znajomości. Lubi chodzić swoimi drogami, ale nie stroni od towarzystwa człowieka. Z nowym opiekunem potrzebuje nawiązania silnych więzi.

SandwavesMa już dom
Frida

Selkirk Rex

Frida to czekoladowa (brązowa) koteczka selkirk rex o przyjacielskim usposobieniu. Jest dość spokojnym kotem. Posiada bardzo silnie skręcony włos z widocznymi falami włosów oraz uroczy wyraz pyszczka.

SandwavesMa już dom
Frida
Frida
Frida
Faro
Faro
Faro

Selkirk Rex

Uroczy czekoladowy kocurek Selkirk Rex o bardzo głębokiej barwie futerka. Wyróżnia się również mocno widocznymi falami, w jakie układa się jego sierść. Charakterologicznie bardzo energiczny i samodzielny.

SandwavesMa już dom
Fuji

Selkirk Rex

Fuji to czekoladowy kocurek selkirk rex o bardzo intensywnym odcieniu futerka. Bardzo towarzyski i świetnie zsocjalizowany. Nie strony od zabaw z innymi kotami jak również od głaskania. Wśród naszych czekoladowych kotów selkirk rex, znajdują się zarówno koty brytyjskie jak również persy. Od kilku pokoleń rasa jest jednak krzyżowana wyłącznie między sobą, co wpływa na wzmocnienie skrętu włosa.

SandwavesMa już dom
Fuji
Fuji
Call Now Button

Ta strona wykorzystuje pliki cookies 🍪
Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.