H

Selkirk Rex

Kocięta Selkirk Rex z miotu H – Hagrid, Hatchi, Hermiona, Heili, Hagda

Hagrid
Hagrid
Hagrid

Selkirk Rex

Bardzo energiczny i duży kocurek selkirk rex. Kolorystycznie Hagrid jest czarno-biały, jednak czerń jego futerka jest bardzo głęboka i niemal atłasowa. Świetnie zsocjalizowany a przy tym samodzielny, typowy przywódca w miocie :) Hagrid, jak wszystkie kocięta selkirk rex ma w genach zarówno koty brytyjskie jak i perskie i mamy nadzieję, że od swoich przodków wziął to co najlepsze. Ponieważ jest bardzo ciekawskim i wewnątrzsterownym kotem, myślimy, że świetnie sprawdzi się jako pierwszy selkirk rex w domu.

SandwavesMa już dom
Hatchi

Selkirk rex

Hatchi to wspaniały chłopak, który lubi pieszczoty ale lubi też trzymać się blisko stada i opiekunów. W nowym domu na pewno warto poświęcić mu nieco czasu - odwdzięczy się silną więzią z opiekunem. To raczej spokojny kocurek - widzimy, że świetnie dogaduje się z dziećmi. Idealnie aby w nowym domu był albo pierwszym kotem, albo dołączył do gospodarza o podobnym usposobieniu. Kolorystycznie Hatchi jest liliowym bikolorem, a bardzo miękkim i gęstym futerku. Jest kotem krótkowłosym.

SandwavesMa już dom
Hatchi
Hatchi
Hatchi
Hermiona
Hermiona
Hermiona
Hermiona

Selkirk Rex

Hermiona to cudowna i towarzyska czekoladowa koteczka rasy selkirk rex. Jest bardzo ciekawskim i odważnym kotem, myślimy że bardzo dobrze będzie czuła się w domu, w którym znajdzie towarzysza tej samej rasy lub rasy, której geny nosi - kota brytyjskiego oraz kota perskiego.

SandwavesMa już dom
Heili/Haga

Selkirk Rex

Heili to śliczna i bardzo inteligentna koteczka selkirk rex o głębokim, błękitnym kolorze futerka. Jest bardzo towarzyskim kotem, jednak na jej zaufanie należy sobie odrobinę zapracować. Jej drugie imię - Haga - było jej pierwszym, które nadaliśmy jej tuż po urodzeniu. Później uległo ono zmianie na Heili, ale wiemy, że w nowym domu znów jest Hagą :)

SandwavesMa już dom
Heili/Haga
Hagda
Hagda

Selkirk Rex

Hagda to jedyna w miocie koteczka homozygotyczna, o bardzo silnym skręcie futerka (gen warunkujący skręt odziedziczyła od obu rodziców). Jest bardzo towarzyska i nieco nieśmiała, natomiast wiemy że dzięki uwadze i opiece będzie wspaniałym, rodzinnym kotem.

SandwavesMa już dom
Call Now Button

Ta strona wykorzystuje pliki cookies 🍪
Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.