J

Selkirk Rex

Kocięta Selkirk Rex z miotu I – Joszi, Jagna oraz Jaskier

Joszi
Joszi

Selkirk Rex

Bardzo towarzyska i ciekawska koteczka selkirk rex w kolorze liliowym. Bardzo dynamiczna i skora o zabawy ale również mocno samodzielna.

SandwavesMa już dom
Jagna

Selkirk rex

Jagna to spokojna koteczka - bardzo uważna. Lubi obserwować otoczenie i przyłącza się do zabawy na własnych warunkach. W kontakcie z człowiekiem oraz innymi kotami bardzo zrównoważona. Bardzo dynamiczna w zabawie ale jednocześnie już lubiąca głaskanie. Na kolankach w tym wieku nie wytrzymuje zbyt długo, jednak sama chęć siedzenia dobrze wróży to na przyszłość. Jako dorosła kotka najpewniej będzie półdługowłosa.

SandwavesWolny
Jagna
Jagna
Jagna
Jaskier
Jaskier
Jaskier
Jaskier

Selkirk Rex

Jaskier to cudowny kociak - bardzo spokojny i bardzo towarzyski. Lubi siedzieć na kolankach i być głaskany. W zabawie z innymi kotami jest radosny ale nie natarczywy. Ma charakterystyczne, różowe powieki i dość głęboko osadzone kanaliki łzowe. Nadaje mu to nieco zamyślonego wyrazu pyszczka, ale to tylko pozory :) Jaskier jest świetnym kotem do wspólnych zabaw z dziećmi - przy pomocy wędeczki oraz innych akcesoriów. Jako dorosły kot będzie najpewniej półdługowłosy.

SandwavesWolny
Call Now Button

Ta strona wykorzystuje pliki cookies 🍪
Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.