K

Selkirk Rex

Wolne kocięta Selkirk Rex z miotu K – Kenzo, Koshi, Keanu, Kiss i Kira

Kenzo
Kenzo
Kenzo
Kenzo
Kenzo

Selkirk Rex

Kenzo to bardzo dynamiczny, długowłosy kocurek selkirk rex o bardzo delikatnym skręcie. Jego futerko, biało-błękitne charakteryzuje się dużą miękkością, włos odziedziczył po matce. Jest również bardzo podobny do swojego brata, Koshiego.

SandwavesWolny
Koshi

Selkirk rex

Koshi to nieco spokojniejszy, długowłosy kocurek selkirk rex o bardzo delikatnym skręcie włosa. Jego futerko, biało-błękitne charakteryzuje się dużą miękkością, którą odziedziczył po matce. Jest również bardzo podobny do swojego brata, Kenzo - chłopaki różnią się przede wszystkim umaszczeniem głowy.

SandwavesWolny
Koshi
Koshi
Koshi
Koshi
Keanu
Keanu
Keanu
Keanu

Selkirk Rex

Keanu bardzo i ciekawski towarzyski kocurek selkirk rex. W zabawie z innymi kotami jest radosny, energetyczny ale nie natarczywy. Ma pięknie skręcone błękitno-białe futerko i delikatnym włosie. Jaskier jest świetnym kotem do wspólnych zabaw z dziećmi - przy pomocy wędeczki oraz innych akcesoriów.

SandwavesWolny
Kiss

Selkirk Rex

Kiss to bardzo spokojny kocurek selkirk rex o błękitno-białym, bardzo delikatnym włosie. Lgnie do innych kotów i myślimy, że będzie świetnym towarzyszem jako drugi kot w domu. Charakterologiczne dynamiczny, ale stabilny.

SandwavesWolny
Kiss
Kiss
Kiss
Kira
Kira
Kira
Kira
Kira
Kira

Selkirk Rex

Kira to jedyna kotka selkirk rex w miocie. Jest bardzo dynamiczna i skora do zabaw, które często sama inicjuje. Ma pięknie, błękitno-białe umaszczenie z charakterystyczną białą linią, dzielącą jej pyszczek na pół. Bardzo stabilna, chętnie bawi się wędęczką oraz kocimi zabawkami. Uwaga, lubi podjadać pieczywo :)

SandwavesMa już dom
Call Now Button

Ta strona wykorzystuje pliki cookies 🍪
Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.